Warto zaufać naszej ofercie

Jak już zauważyliście, nasza oferta dla was to wyroby kiszone, popularnie zwane w Polsce „kiszonki”. Poza Polską kiszonki kojarzone były długi czas z pokarmem dla zwierząt, który na stół trafić raczej nie powinien. Natomiast to od jakiegoś czasu się zmienia i kiszone warzywa zaczynają podbijać podniebienia również osób mieszkających nie tylko w Polsce czy na wschodzie Europy, w dalekiej Azji, ale również coraz częściej tych żyjących na zachód od naszego kraju.

Współpracującym z nami mistrzem kiszenia i człowiekiem, który zainspirował nas do działania w kiszonkowym temacie jest twórca marki „Gustalik Kiszonki”, Paweł Gustalik, dzięki któremu niektórzy z nas polubili bardzo, a niektórzy więc pokochali warzywa kiszone inne niż klasyczne znane wszystkim ogórki czy kapusta. Paweł sam o sobie i swojej przygodzie z kiszeniem i jej początkach opowiada w ten sposób:

"Jakiś czas temu pracowałem w jednej z wrocławskich restauracji jako pizzer, gdyż kocham pizze i nie dawało mi spokoju marzenie o otwarciu prawdziwej włoskiej restauracji. Przez większość okresu mojego tam zatrudnienia miałem okazje pracować pod okiem cenionego w Polsce szefa kuchni Arkadiusza Dziakowskiego – człowieka, który siał ferment – w każdym znaczeniu tych słów – nie chodzi tylko o ferment w kuchni, w najbardziej ruchliwe dni. Arek zaraził mnie kreatywnym myśleniem i chęcią odkrywania nowych smaków. Pamiętam dokładnie jak pierwszy raz otworzył przed nami pięciolitrowy słój z mieszanką kiszonych warzyw. Pomidory, cebula, marchew iii jarmuż… Nigdy bym nie uwierzył, gdybym nie spróbował. To naprawdę było pyszne, a zwłaszcza jarmuż, za którym szczerze mówiąc nie przepadam w żadnej innej postaci.

Gdy zakończył się czas mojej pracy w restauracji, zaczęliśmy wraz z żoną zgłębiać tajniki fermentacji. Kisiliśmy praktycznie wszystkie warzywa – dynię, paprykę, kalafiory, brokuły, brukselkę, pomidory, buraki i wiele innych. W związku z tym, że większość z tych wyrobów smakowała nam, naszym rodzinom i przyjaciołom postanowiliśmy otworzyć własną przetwórnie warzyw”.

Tak się to kiedyś zaczęło kiszenie u Pawła, my dołączyliśmy później. Wspólnie, jako autoryzowany przedstawiciel marki „Gustalik Kiszonki” oferujemy wyroby kiszone przygotowane z najwyższą starannością i dbałością o jakość, przygotowane ręcznie, kiszone w beczkach lub w słojach i słoikach szklany, aby nie miały kontaktu z plastikowymi opakowaniami.

„Wszystkie warzywa są przez nas ręcznie myte, obierane, krojone, umieszczane w słoiku i zalewane zalewą przygotowaną w oparciu o czystą wodę, sól oraz przyprawy, zatem na pewno nie spotkanie w naszych wyrobach konserwantów, gdyż ich tam nie umieszczamy. Nie ma takie potrzeby – natura sama dba o to, aby nasze wyroby były wysokiej jakości” – dodaje Paweł Gustalik, pisząc o procesie przygotowania kiszonek.

Dziękujemy, że poświeciliście chwilę, aby poznać nas chociaż odrobinę. Natomiast najwięcej dowiecie się testując w swoich domach oferowane przez nas kiszonki. Wtedy sami przekonacie się, co tak nas zachwyca w tych wyrobach.

Zainteresowani spróbowaniem czegoś nowego? A może klasyka? Każdego serdecznie zapraszamy do podróży poprzez świat kiszonych wyrobów, które znajdziecie na stronie www.kiszoneczki.eu

Jeżeli chcecie dowiedzieć się na temat kiszonek nieco więcej od strony bardziej naukowej, to zachęcamy do zapoznania się z artykułem na stronie portalu Ohme.pl - zapraszamy serdecznie: Kiszonki - jedzenie pełne życia

NASZA DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA

Ponieważ chcemy się dzielić z innymi tym, co sami otrzymamy, prowadzimy również działalność pomocową i charytatywną. Nasze pomaganie wyraża się między innymi poprzez stronę "Budujemy dłuższe stoły, zamiast wyższych murów" 

Utworzyliśmy także FUNDUSZ POMOCOWY, o którym można więcej przeczytać w poście na powyższej stronie. Fundusz funkcjonuje w ten sposób, iż raz w miesiącu przekazujemy 10% od naszego dochodu ze sprzedaży na losowo wybrany cel pomocowy, wylosowany pośród udostępnionych na naszej stronie. Zatem wasze zakupy przyczyniają się mocno do tego, że my może bardziej pomóc potrzebującym, przekazując im większą kwotę! 

Zachęcamy zatem do zakupów - a poprzez to również do pomagania nam w pomaganiu. Dziękujemy w imieniu proszących o pomoc i wsparcie ludzi będących w potrzebie

 Macie pytania? Bardzo chętnie na nie odpowiemy. Można je zadawać, zgłaszać uwagi, sugestie poprzez kontakt mailowy albo telefoniczny, informacje kontaktowe znajdują się na dole strony. Miło nam jest bardzo was tu u nas gościć. Mamy nadzieję, że będziecie często do nas zaglądać i zawsze będą to miłe i pełne smaku wizyty.

Pozdrawiamy,

CreatywniPRO, a wraz z nami Paweł Gustalik.

Jakość produktów jest TOP. Nie byłam wielką fanką kiszonych warzyw wcześniej, ale ich wyroby mnie przekonały i teraz są u mnie stałym elementem diety, polecam!

Agnieszka Kowalska
Studentka z Poznania

Sam próbowałem robić kiszone ogórki oraz inne kiszonki, ale wychodziły średnie. Kiedy spróbowałem kiszonej rzodkiewki od nich, stwierdziłem, że jednak co fachowcy to fachowcy! Polecam!

Janek Kucharski
Tester w branży IT z Wrocławia

Jakość produktów jest na najwyższym poziomie, a wysyłka bardzo szybka. Po prostu obsługa klienta na wysokiem poziomie. Szczerze mówiąc, nie często się trafia na aż tak wysoką jakość!

Adrianna Nowak
Doradca Inwestycyjny z Poznania

Produktów spróbowałem u znajomych, potem sam zrobiłem zakupy. Wysoka jakość pod każdym względem, a także często sympatyczne upominki przesyłane wraz z dostawą. Zachęcam - Ty również ich wypróbuj! 

Andrzej Kowalski
Młody przedsiębiorca z Gdańska

Kto tworzy ten sklep?

Michał Piętak

Z pozdrowieniami,  Brand&Project Manager CreatywniPRO

Jesteśmy zespołem działającym w ramach marki promocyjnej "CreatywniPRO", tworzącym i prowadzącym ten sklepik, a w nim autoryzowaną przez producenta sprzedaż wyrobów firmy "Kiszonki Gustalik". Jesteśmy tu po to, abyście mogli w sposób wygodny i bezpieczny zamówić, a następnie otrzymać pod wskazany adres słoiki pełne prozdrowotnych wyrobów. Pracujemy nad tym, aby maksymalnie ułatwić wam pozyskanie tych wyrobów oraz wesprzeć w podjęciu decyzji zakupowej poprzez dostarczenie maksymalnej ilości informacji na temat kiszonek.

W skład naszego team’u wchodzą osoby zajmujące się tematami kreacji, promocji, sprzedaży oraz zajmujące się innymi profesjami, aby dzieląc się jak wspomnieliśmy wcześniej, tym co każdy z nas potrafi najlepiej, umożliwić wam zaproszenie do swoich kuchni i do waszego gotowania prozdrowotnych, budujących odporność i również wpływających pozytywnie na urodę wyrobów kiszonych, zarówno tych bardzo popularnych, jak kapusta, ale również tych mniej znanych i nowych dla większości z nas – jak rzodkiewka, kimchi czy topinambur.

Po więcej informacji na temat kiszonek oraz również po ciekawe inspiracje kulinarne zapraszamy: 

- na stronę na Facebooku: Kiszonki, kiszenie kiszoneczki

- profil na Instagramie: kiszoneczki.eu

- artykuł naukowy na stronie Gosi Ohme (ohme.pl) mówiący na temat naszych kiszonek: Kiszonki - jedzenie pełne życia

Natomiast jeżeli dostępne na naszych stronach wiadomości oraz materiały nie niosą ze sobą wystarczających informacji, zachęcamy do kontaktu z nami, mailowego lub telefonicznego i zadawania pytań oraz wyjaśnienia ewentualnych wątpliwości, zarówno na temat produktów, jak również procesu zmówienia. Na każde pytanie postaramy się odpowiedzieć w sposób wyczerpujący.

Nasze lokalizacja

Nasza marka promocyjna CreatywniPRO (NIP: PL6792546662), która zajmuje się tworzeniem i obsługą tego sklepu, jest zarejestrowana pod tym adresem i tam znajduje się nasze biuro. Natomiast magazyn z którego wysyłane są produktu znajduje się w Radomsku, gdzie również mieści się wytwórnia rzemieślnicza wyrobów, które oferujemy.

Adres naszego biura:

Henryka Sucharskiego 33, 30-898 Kraków, POLAND